AdHelp wraz z  PR i Publicity  tworzą Grupę Brandoo – agencję interaktywną, realizującą kampanie zintegrowane.

Naszą domeną jest internet

W dzisiejszych czasach konsumenci szukają informacji oproduktach i usługach w sieci. Internet staje się najpopularniejszym medium reklamy o zasięgu globalnym, w przeciwieństwie do telewizji czy radia oraz takich nośników informacji, jak reklama outdoorowa (np. billboardy).

Posiadanie strony internetowej to pierwszy krok do sukcesu wizerunkowego i sprzedażowego Twojej Firmy. Najskuteczniejszymi sposobami dotarcia do klientów są kampanie w sieci, które integrują wiele działań, w tym m.in. e-PR oraz SEO i PPC. Tylko agencje tworzone przez specjalistyczne zespoły sąw stanie w szybkim czasie wdrożyć odpowiednie rozwiązania, uwzględniając przy tym innowacje technologiczne i stosując nowe sposoby komunikacji.

Korzyści współpracy w modelu zintegrowanym:


know-how
– szybkie pozyskiwanie wsparcia merytorycznego z każdej dziedziny to ogromna wartość dodana firmy,

kompleksowość działań – dzięki wyspecjalizowanym zespołom otrzymujesz szeroką ofertę usług na wysokim poziomie,

efektywność ­– skuteczność zintegrowanej komunikacji zarządzanej przez jeden podmiot jest nieporównywalnie wyższa od komunikacji zarządzanej przez różne firmy,

obniżone koszty – współpracując z agencjami w obrębie jednej grupy oszczędzasz czas (nie szukasz kolejnych zleceniobiorców) i finanse (negocjujesz korzystniejsze warunki współpracy).